Najnovšie recenzie zo sekcie Hudba

DALTON JACK: PAST SWALLOWS LOVE LP

DALTON JACK: PAST SWALLOWS LOVE LP

Overený zákazník MUZIKER.sk Juraj

Pridané: 3. januára 2024

(naposledy upravené 3. januára 2024)

CREEDENCE CLEARWATER REVI: CHRONICLE VOL.1 LP

CREEDENCE CLEARWATER REVI: CHRONICLE VOL.1 LP

Overený zákazník MUZIKER.sk Jaško

Pridané: 3. januára 2024

(naposledy upravené 4. januára 2024)

• Skvelá hudba

• Žiadna
Jung Kook - BTS: Golden: CD

Jung Kook - BTS: Golden: CD

Zakúpený v FilmNaDVD.cz

Úžasný album, okamžite skladom a expresné doručenie aj medzi sviatkami :) určite budeme objednávať na stránke zas a znova :)

Astro: All Yours - You Version CD

Astro: All Yours - You Version CD

Zakúpený v FilmNaDVD.cz

Super, že na stránke nájdete aj staršie albumy aj o niečo menej známych kPop skupín. A hlavne veľmi veľa produktov je okamžite skladom a všetky verzie albumu :) za nás vyhrávala červená verzia takže nielen že sme sa tešili, že album vôbec skladom bol ale ešte aj nami preferovaný variant :) zase veľká spokojnosť s nákupom a tiež rýchlym doručením

Astro: 2021 Season's Greetings - READY Version: DVD

Astro: 2021 Season's Greetings - READY Version: DVD

Pridané: 3. januára 2024

(naposledy upravené 3. januára 2024)

Zakúpený v FilmNaDVD.cz

Aj keď bol tento špeciál pre rok 2021 a kalendár a diár tým pádom nesedí na tento rok, tak to vôbec nevadí. Cena momentálne je priam luxusná a obsah balenia je skvelý. Fotokartičky, diár, kalendár, nálepky, plagát a knižka s fotkami, CD atď :) som bola milo prekvapená keď som na stránke tento album našla a ešte za takú super cenu :)

AC/DC - BACK IN BLACK -LTD- (1LP)

AC/DC - BACK IN BLACK -LTD- (1LP)

Zakúpený v Vinylo.sk

Super album ktorý doposiaľ láme rekordy

Live '92 AC/DC LP

Live '92 AC/DC LP

Zakúpený v Vinylo.sk

Super koncert klasika ktorá nikdy nestarne odporúčam je to nadčasové

Dion, Celine - Let's Talk About Love LP

Dion, Celine - Let's Talk About Love LP

Klasika ktorá nesklame

BROS - PUSH LP

BROS - PUSH LP

Pridané: 2. januára 2024

(naposledy upravené 2. januára 2024)

Zakúpený v Vinylo.sk

Úžasný album odporúčam do zbierky

HUNTING HIGH AND LOW RETAILER EXCLUSIVE

HUNTING HIGH AND LOW RETAILER EXCLUSIVE

Výborná LP prvá LP skupiny

Gombitová Marika: Dievča do dažďa LP

Gombitová Marika: Dievča do dažďa LP

Marika Gombitova Dievča do dažda
Jej prve interpretačne album v ramci Modusu Už bolo celkom iste v roku 1979 že spomienky vložene do obalky su straty detskych snov Ak škrtneš čo sa nehodi a vzniklo to zo samej lubosti to je zneistenie že k cielu sa nedostaneš ked odpoved vieš že to čo som porozdaval ma v trvani len malu chvilku pretože si nechcela aby o nas svet vedel Ked sa slova minu v maličkej izbe hodiny znervozneju a čas neda žiadny zmysel z vyznania sa vyznat o zajtrajšok ktory pridem odomknut Telo a duša patria do ženskej krasy Bat sa citov patri medzi chyby krasy

Hudobné CD SPINAKERMEDIA MAJK SPIRIT Y BLACK

Hudobné CD SPINAKERMEDIA MAJK SPIRIT Y BLACK

Majk Spirit Y Black
Počuvanie ich piateho CD sa každeho dotkne ved hovorit piesňou sa len tak hemži ašpiraciou v zavislosti od rozdielnosti ludskeho uvažovania od časov minulych kedy sa takato hudobna tvorba nehrala a v sučasnosti su len jedinci ktori rozoberaju tento interpretačny problem o ktori sa opieraju a posuvaju ho k subjektivnemu zameru na posudenie Mne 60 minut stačilo na zoznamenie sa že existencia skupiny nevyznieva zahadne len lacno utoči na city nezreleho publika ktori sa domnievaju že môžu počuvat všalietko čo doba priniesla Len vytrvali sa počuvanim tohto hudobneho žanru vyrovnaju sami so sebou i s okolitym sveton Je to katarzia na zmysly v štyle interpretacie
Neviem či sa im podari dobyt svet...

Žbirka Miro: Posledné veci LP

Žbirka Miro: Posledné veci LP

Pridané: 2. januára 2024

(naposledy upravené 2. januára 2024)

Miro Žbirka Posledne veci
To nnajkrajšie album si nechal nakoniec Zvukovo sa rozplynieš v myšlienkach spray z vône tohto hudobneho diela ta vyzlečie vratit čas ako byt chvilku s tebou kde si nebol Skončil si s hladanim stal si sa uprimnym Ak by som ta znova stretol povedali by sme si že čas velkych zmien bol podvod na ludoch Ak vratiš cit zostarneš a zmeniš sa na sen na majak na nabreži slova Mat čo chceš na to musiš mat kluč ktorym odomkneš aj to s čim už nerataš Tvoj odkaz nam žijucim Byt naivny nema žiadne obavy Dakujem ti Miro za celoživotnu tvorbu krasnu hudbu aj slovenčinu

Marika Gombitová: Môj malý príbeh LP

Marika Gombitová: Môj malý príbeh LP

Pridané: 2. januára 2024

(naposledy upravené 10. januára 2024)

Marika Gombitova Môj maly pribeh
V Marikinom druhom solovom albume sa da predbehnut čas Babiku zamenit za knihu chapania Čitanie ma svoj majestat a spievanie nie je opiat Platňa sa obohra tak ako niekde v nas sa vymyšla hra na rozlučku Však na to prideš sam Za mnou plač rozblika čas na ticho Chce sa plakat Neda sa ničim zmerat len chapat čo prichadza z dialky štastie kradne Tak teda nešetri deň v ktorom sa da pobozkat v slovach poezie schovat Objatie je cukrova vata ktora sa nešetri z tych dni po ktorych sa spusti dažd pomoci smeje sa plač ktory už neveri vahe slov zmierenia Niekde v nas su stale bezcenne losy zo snov a štvorlistkov
Dobra hudba ktorou sa OPUS prezentoval na nebeskych pastvinach krajiny ticheho srdca

ELAN - NIE SME ZLI LP

ELAN - NIE SME ZLI LP

Elan Nie sme zli
Vašo Patejdl v skupine dominoval Jeho piesne boli charakteristickejšie od ostatnych členov Elanu Jeho virtuozne inštrumentalne pasaže znasobovali že je lyrik ktory si poradi s hocijakym napadom predviest jeho talent na oblubenost pre všetky generacie Jeho piesne Tenisky V znameni motoriek Zlodej slnečnic Môžeš ist H.Ch.Andersen za ich uspechom su textari Filan a Zeman Filan ma svoje vyznamne miesto v slovenskej popularnej hudbe Elan bol prielom na ČS hudobnej scene S Patejdlom najuspešnejšie obdobie života skupiny

Miro Žbirka: Modrý album (Deluxe Edition) 2LP

Miro Žbirka: Modrý album (Deluxe Edition) 2LP

Miro Žbirka Moodry album
Velmi hudobne uspešne dvojalbum Hudba bola Mirov ideal vytvorit čo najkrajši ton Byt s niekym kto je sam stalo za to najst v spoločnosti štyroch stien protihrača ktory mu pomohol hladat tony V sebe mal gen nadovšetko mat rad snobom sa z myšlienok vyvliekat a ak svet vie že tu bol nema zmysel vahat zostat posledny kto ta Miro mal nadovšetko rad

Patejdl Vašo: Lov na city LP

Patejdl Vašo: Lov na city LP

Vašo Patejdl Lov na city
Vašo Patejdl bol seizmograf osemdesiatych rokov XX storočia kedy nastupovala najlepšia hudobna generacia Sam bol ako lyricky subjekt v jeho piesňach Textar Luboš Zeman sa zaslužil že jeho hudobna tvorba sa odohrala medzi hrou a umenim a Patejdl sa duchaplno podelil s celou beatnickou generaciou pochopit zložitost a problemy dospievania a takto vlastne ovplyvnil našu buducnost Album Lov na city uchovava večnost lubostnych suvislosti

Zobrazujem 481 - 500 zo 500 recenzií 1...21 22 23 24 [ 25 ]