Nagy, Peter: Šachy robia človeka – Finta

Tracklist - 01. Medzi nebom a zemou  - 02. Šachy robia človeka  - 03. Keď si chorá  - 04. Lenivý august  - 05. Bufet Viola  - 06. Preži to  - 07. Aj tak sme frajeri  - 08...
Doporučená ponuka Gorila.sk

Na sklade • 1 variant2,27 €98 % • 24 253 recenziíShop roka 2023 - VíťazĎalšie informácie

Interpret
Nagy Peter

• , zakúpené v Gorila.sk

• klasika. Milujem Petra Nagy-ho.

kvalita

• Staré dobré písničky konečně na CD
    • Super poslech nejen do auta
    • Nej texty, nej hudba

Protože poslouchám tuto hudbu přes 30 let
    doporučuji vrátit se v čase a zavzpomínat
    pozor si nebudu dávat na nic, nemám žádný důvod, skvělá komunikace, ihned email s potvrzením a do CR zasláno za pár dní.

Interpret

• 01. Pieseň za korunu
  • 02. Chlapci z lampárne
  • 03. Viera 04. Dve sestry

• , zakúpené v Gorila.sk

• klasika. Milujem Petra Nagy-ho.

kvalita

• Staré dobré písničky konečně na CD
    • Super poslech nejen do auta
    • Nej texty, nej hudba

Protože poslouchám tuto hudbu přes 30 let
    doporučuji vrátit se v čase a zavzpomínat

• , zakúpené v Opus

• Jsem skalní fanoušek Petra Nagye a potřebovala jsem si doplnit sbírku, ať to stojí co to stojí :o)
    • Žádné proti neexistuje!

Denně si pouštím CD Petra Nagye např. v autě, vím co od toho mohu očekávat. Navíc Opus znám a věřím této firmě více jak konkurenci.
    Toto zboží jsem sháněla, sehnala a tak ho denně používám - Peter Nagy je můj idol od dětství - žádné negativa nemám ani na CD, ani na firmu Opus, ani na dodací lhůtu ani na cenu, i když cena mě mile překvapila, že ačkoli jsem si CD objednala na Slovensku za Eura, v přepočtu na Kč jsem uhradila za 4 CD snesitelnou cenu.
    Ano, 100%!
    Ve firmě Opus spolehlivě seženu CD Petra Nagye a ještě jako bonus za dobrou cenu :o)