DMS: MMXV CD CD

Vydavateľstvo
DMS
Rok vydania
2015

Tracklist1. Intro2. Je To Len Rap3. Šetko To Hráme4. Už Mám Dosť feat. Vladimír 5185. Ďalšia špina6. Sedlaxi7. Názov Skladby8. Idem C feat. Pil C9. Chlap Vs Chlapec / Musíš Sám10. T.L.A.K feat. Tina11. Dve Strany feat. Tina12. Nechceš To Pochopiť13. Prepáč feat. Minimo14. Čo Nám Dali15. Nechaj Ma feat. LUZA / Slnko Stoj16. Bude To Tak17. Každý Ju Pozná feat. Strapo18. Outro

Na sklade • 1 variant2,3 €94 % • 7 672 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie

• k

TOP

ok

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• veľmi dobrý album
    • dali reedíciu takže som si ho mohla znova zaobstarať
    • výborné spracovanie
    • lepšie ako pri konkurencii

• Naj album roka 2015, niet co dodať
  • , zakúpené v RukaHore Shop

Super album v top qualitke

skvelý album

• , zakúpené v RukaHore Shop

Bol to môj prvý nákup a s albumom som nadmieru spokojný. Jeho vyhotovenie nemá chybu a o obsahu ani nehovorím. Bol som veľmi prekvapený z pripraveného bonusu v podobe samolepiek.

• TOP!

skvělé album

• Top
    • Nic

Najlepsie cd za tento rok