Hudobné CD DATART CD KABÁT DO PEKLA DO NEBE

2015. 11.štúdiový album vychádza 28.5.2015. Vypočujte si ukážku z pilotnej piesne: Kapelu tvoria: Josef Vojtek - spev Tomáš Krulich - gitara Milan Špalek - basgitara R. Hurvajs...
Doprava 1,99 €,Do mesiaca

Kabát
Rok vydania
2015

• skvelý album

páči sa mi táto hudba, chcela som nový album, tak som si ho objednala..a samozrejme Kabáti zas raz nesklamali..skvele sa mi počúva v aute...objednala by som si ho zas..

• perfektna hudba

Je to moja oblubena skupina