DREAM THEATER: THE ASTONISHING CD

Garantovaný nákup z FilmNaDVD.cz

Do 2 týždňov • 1 variant2,27 €98 % • 24 251 recenziíShop roka 2023 - VíťazĎalšie informácie
Do mesiaca • 1 variant2,49 €98 % • 646 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant1,99 €98 % • 11 093 recenziíĎalšie informácie

Interpret
Dream Theater

• , zakúpené v Hudobny.sk

CD-čko je pevné, okrúhle, s dierkou v strede. Obal pekný, farebný, ozaj vkusný doplnok obývacieho priestoru, prípadne spálne.... Dream je masaker, muzika ako má byť.

Interpret
Dream Theater

Recenzie"... najchytľavejší album DT v mnohých ohľadoch." (Audio, marec 2016) "Spevák James LaBrie presvedčivo vkĺzne do rôznych rolí, kapela vrátane sláčikového mága Petrucciho sa musí výnimočne držať späť, pokiaľ ide o piesne, ale podáva obvyklé grandiózne remeslo. Obdivuhodné dielo bombastického rocku, a tak to aj necháme." (Good Times, apríl/máj 2016) Disk 1 1 Descent Of The Nomacs 2 Dystopická predohra 3 Dar hudby 4 The Answer 5 Lepší život 6 Lord Nafaryus 7 Spasiteľ na námestí 8 Keď prišiel tvoj čas 9 Fejtónový čin 10 Tri dni 11 Vznášajúce sa putovanie 12 13 Život, ktorý zostal za nami 14 Ravenskill 15 Vyvolený 16 Lákavá 17 Digitálny nesúhlas 18 Aspekt X 19 Nový začiatok 20 Cesta k revolúcii Disk 2 1 2285 Entracte 2 Moment zrady 3 Heavens Cove 4 Begin Again 5 Cesta, ktorá rozdeľuje 6 Rozprávanie strojov 7 Kráčajúci tieň 8 Moje posledné rozlúčenie 9 Strata Faythe 10 Whispers On The Wind 11 Hymna tisícich hlasov 12 Náš nový svet 13 Power Down 14 Astonishing

Na sklade • 1 variant2,99 €98 % • 1 510 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie
Do 2 týždňov • 1 variant2,3 €94 % • 7 677 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie

• , zakúpené v Hudobny.sk

• - rocková opera
    • - prepracovaný hudobný príbeh
    • - dokonalý zvuk
    • - výkon LaBrieho je neskutočný

The Astonishing je nádhernou, hudobne - muzikálovou cestou do našej budúcnosti, ktorá možno nie je až tak vzdialená od toho, čo nás čaká. Dream Theater nám ponúkajú úplne niečo iné, na čo sme boli od nich zvyknutí. Musím povedať, že toto dielo nie je pre každého fanúšika tejto progmetalovej legendy. Ak ste patrili do skupiny, ktorá bola vždy očarená neskutočnými, 4 minutovými, na striedačku predvádzaným sólami, neviem, či je tento album práve pre Vás. Je potrebné si ale uvedomiť jednu vec, a to tú, každá kapela prechádza určitým vývojom, s rokmi, fošňami, ktoré postupne vychádzajú sa aj ich pohľad na život, muziku, témy, ktoré chcú prezentovať nám, fanúšikom, mení. Je potrebné oceniť, že sa odvážili vykročiť odlišným smerom, ako kráčali už na pár posledných albumoch. Zavítali do miernejších, viac progrockových vôd, s veľkým množstvom prepracovaných detailov, či už hudobných opisov prostredia, postáv a hlavných tém. Dream Theater už tiež nie sú žiadni dvadsaťpäť roční mladíci. Práve to nám na The Astonishing predvádzajú a ponúkajú nám iný, možno mierne odlišný pohľad na umenie, ktoré nám chcú prezentovať. Ale pozor, len oni sú tí, ktorí rozhodujú o tom, kam sa uberú, ktorým smerom sa vydajú a čo nám ponúknu. Nemáme právo na to, aby sme hovorili, či prekročili hranice tvorby, že to už nie sú oni a pod. My len môžeme povedať, či sa nám ich momentálna cesta páči alebo nie. A mne sa teda páči sakramentsky!!!